Akran Öğrenimi

Akran öğrenimi ile öğrencilerimize; erken yaşta birbirlerine yardım etmeyi, öğreterek öğrendikleri bilgileri paylaşmayı ve topluluk önünde kendilerini daha iyi ifade etmeyi öğretiyoruz.

Tink'te öğrencilerimizin kişisel gelişimlerini akran öğrenimi kapsamında geliştirdiğimiz özel programlara da destekliyoruz.

TinkActive ile gelişim için sporu hayatımıza nasıl entegre edeceğimizi planlıyor ve uyguluyoruz.

TinkArt kapsamında atölyelerimizde teknoloji ve sanatı birleştirerek yeni medya çalışmalarına imza atıyor, uygulamalı bir eğitim anlayışı ile yaratıcı düşünceyi geliştiriyoruz.

TinkClubs ile öğrencilerimiz, hafta içi ve hafta sonu faaliyetlerini gerçekleştirerek kişisel ilgi alanlarına yönelebiliyorlar. Bunlar arasında bulunan Dijital Medya, Drama, e-Spor, Fütürizm, J/MUN, MUN, Münazara, Müzik, Robotik, Sanat, Satranç, Spor ve Tasarım kulüplerinin yanı sıra her sene öğrencilerimizin toplu talepleri doğrultusunda kulüplerimizi artırıyoruz.

TinkFulness - Bilinçli farkındalık (Mindfulness) ile, öğrencilerimize açık, dengeli ve meraklı bir yaklaşımla dikkat, duygu, düşünce ve stres seviyesi kontrolü yetisi kazandırıyor, empati yeteneklerini geliştirmelerine, bilinçle risk alabilmelerine destek oluyoruz.

TinkUp programımızda öğrencilerimize girişimcilik ruhu kazandırıyoruz. Bunun için özel bir girişimcilik dersi veriyor ve iş ortağı kurumlarımızdan da öğrencilerimizin geliştirdiği iş fikirlerine mentorluk alıyoruz. Senede üç sefer okulumuzda girişimcilik üzerine paneller düzenliyor, ülkemizin önde gelen girişimcileri ile öğrencilerimizi buluşturuyoruz. Bu etkinlikler sırasında öğrencilerimizin de girişimcilik fikirlerini paylaşmasını sağlıyoruz.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) bilgilendirme Okuyun