Dünyayı Tanıyan
Dünya Vatandaşı
Tink Jenerasyonu

bu sayfada

Tink Dil Eğitimi

Tink Dil Eğitimi

Tink Kolejlerinde Dil Eğitimimiz ile dünyayı ve gelişmeleri takip eden, sorgulayan, anlamlandıran ve dünya vatandaşı olan gençler yetişiyoruz.

Tink’te dil öğrenme sürecini çok önemsiyoruz. İngilizce Bölümümüz, eleştirel düşünme ve küresel düşünme becerilerini kazandırmaya yönelik çok yönlü bir eğitim programı uygulayarak sosyal yeterlilik çerçevesinde etkin İngilizce eğitimini şekillendiriyor. Öğrencilerimiz anadili İngilizce olan eğitimciler ve Türk yabancı dil öğretmenleriyle birlikte çalışıyor.

Partnerimiz Oxford ile Uluslararası standartlardaki sertifikalı yabancı dil eğitim sistemini uyguluyoruz. Bu sayede, İngilizce eğitimi alan tüm öğrencilerimizin akademik başarıları uluslararası standartlarda dil ölçekleri ile akredite ediliyor.

 

Her öğrencimizin farklı öğrenme yolculuğunu göz önünde bulunduruyor ve öğrencilerimizin beceri ve bilgisine göre farklı dil seviye grupları içerisinde eğitim veriyoruz.

İngilizce eğitimimiz sadece İngilizce derslerinde değil, İngilizce işlenen Girişimcilik ve İnovasyon derslerinde de devam ediyor.

Tink iletişim Bilgileri

Okul Adres

Merkez, Çavuşbaşı Cd. No:104, 34794 Çekmeköy/İstanbul

Telefon

444 28 92

0535 201 41 80

iletisim@tinkturkiye.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma 9:00 – 18:00

Cumartesi 9:00 – 15:00

Kayıt Başvuru