Tink Ailesi
İnsan Kaynakları

Bu Sayfada

Tink İnsan Kaynakları

Merkezinde insan olan okulumuzun insan kaynakları politikası

Tink Ailesi İnsan Kaynakları

Merkezinde insan olan Türkiye’nin insan odaklı ilk ve en iyi teknoloji ve inovasyon okulu Tink, Teknoloji ve İnsan Kolejleri, İnsan Kaynakları sayfasına hoş geldiniz.

Alvin Toffler’ın [Gelecek Korkusu(1970)] ifade ettiği gibi “21. yüzyılın cahilleri okuma yazma bilmeyenler değil, öğrenmeyen, öğrendiği yanlışlardan vazgeçmeyen ve yeniden öğrenmeyenler olacak.”

Bildiğiniz gibi dijital dönüşüm ve teknolojik inovasyon sadece ekonomiyi ve üretim ilişkilerini derinden etkilemekle kalmamış aynı zamanda çalışma hayatı ve sosyal yaşamı köklü bir biçimde değişime tabi tutmuştur. Günümüzde yapay zeka, robotik, üç boyutlu baskı ve biyoteknoloji gibi alanlardaki gelişmelerin hızı bir taraftan birçok sektörde temel dönüşümlere yol açarken, diğer taraftan da eğitimin farklı yaklaşımlara, iş gücününse yeni yetkinliklere sahip olmasını gerektiriyor.

Merkezinde insan olan Tink Koleji, işe alım ve profesyonel gelişim süreçlerini şeffaflıkla yürütüyoruz.

Tink İnsan Kaynakları Politikamız Tink’te insanı merkeze koyan, tüm çalışanlarına fırsat eşitliği sağlayan, şeffaf, adil, hayat boyu öğrenmeye inanan, kişisel gelişimi destekleyen bir İnsan Kaynakları politikası uyguluyoruz. Çünkü biliyoruz ki en önemli başarı anahtarımız çok başarılı öğretmenler ve çalışma arkadaşlarıdır. Tink İnsan Kaynakları Politikası İşe Alım Süreçleri

Ülkemizin geleceği olan gençlerimiz emanet ettiğimiz sizlerin gelişimi ve mutluluğu bizim için en önemli husustur. Tink işe alım sürecimiz her sene Ocak ayında başlayıp normal şartlarda Mayıs ayında sona ermektedir. Bu süre zarfında adaylar ile online ve yüz yüze görüşmeler gerçekleştirilmektedir.

İşe alım sürecimiz aşağıdaki aşamaları içermektedir:

  1. İK birimimiz telefon ile başvuru almamaktadır. Linkteki başvuru formunu doldurmanız gereklidir.
  2. Tüm adayların KVKK uyumu nedeniyle Gizlilik Sözleşmesi‘ni okuması ve onay vermesi gerekmektedir.
  3. Ön elemeyi geçen adaylar ile çevrimiçi görüşme yapılmaktadır.
  4. Çevrimiçi görüşmeyi geçen adaylarımız okulumuza yüz yüze görüşmeye davet edilmektedir.
  5. İş görüşmelerimiz 3 kademeli olup mülakat, ders gözlemi, sözleşme safhası şeklindedir.
  6. Herhangi bir sorunuz olması durumunda cigdem.aktan@tinkturkiye.com adresine e-posta göndermenizi rica ederiz.