Teknoloji Ve İnsan Kolejleri Kayıt Bilgileri

Bu Sayfada

Tink Kayıt Bilgileri

İletişim

444 2892

0535 201 41 80

iletisim@tinkturkiye.com

Çavuşbaşı Cd. No: 104 Merkez, Çekmeköy İstanbul 34794

Adım adım Tink Kayıt Kabul Süreci

Sayın Tink Veli ve Öğrenci Adayımız,

Türkiye’nin insan odaklı ilk ve en iyi teknoloji okulu Tink tüm kayıt süreçlerini dilerseniz online ortamda siz değerli velileri ve öğrencilerine sunuyor.
Okulumuzla ilgili bilgi almak, gezmek ve kayıt işlemlerini tamamlamak için Tink Çekmeköy Kampüsü’ne gelmenize gerek yok. Tüm bu işlemleri bulunduğunuz yerden ve size uygun zamanda online olarak gerçekleştirebilirsiniz.


  1. 1- Tink Anaokulu ve İlkokulu kayıtları Müdür ve PDR hocalarımızla yapılan görüşme sonrasında gerçekleşmektedir. Bunun için https://www.tinkturkiye.com/elementary_step_one üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.
  2. 2- Tink Ortaokul’u ve Lise’sine kayıt hakkı kazanmak için ise Kayıt Kabul Sınavımızdan en az 50 puan almanız gerekmektedir. Sınava girmek için https://www.tinkturkiye.com/exam_step_one adresinden online kayıt yapmalısınız.
  3. 3- Kayıt Kabul Sınavımızdan en az 50 puan alan öğrenci adaylarımız Tink’e kayıt hakkı kazanmaktadır.
  4. 4- Kayıt Kabul Sınavımızdan 50 puanın altında puan alan aday öğrencilerimize 1 hafta çalışma süresi verilir. Bu süre sonrasında bir defaya mahsus olarak sınavımızı tekrar alma şansı verilir. İkinci denemede de Kayıt Kabul Sınavımızı geçemeyen öğrencilerimiz ne yazık ki Tink’e kayıt hakkı kazanamazlar. 2023-2024 eğitim öğretim yılında yeniden görüşmekten memnuniyet duyarız.
  5. 5- Bu adımdan sonra online olarak Öğrenci İşleri Yetkilimiz ile görüşme yapılmaktadır. 444 2892 veya 0535 2014180 nolu telefonlarımızdan bizi arayarak görüşme tarihi oluşturabilirsiniz.
  6. 6- Tink Öğrenci İşleri Yetkilisi ile yapılan görüşme sonrasında okulumuzun akademik süreçleri hakkında detaylı bilgi vermek için Müdürümüz veya Kurucu Temsilcimiz ile bir görüşme daha yapılır.
  7. 7- Kesin Kayıt Sürecimiz de dilerseniz tamamen online olup, Tink Kayıt Sistemini kullanarak evinizden yapabilirsiniz. Tink’e kesin kayıt olmaya karar verdiyseniz Öğrenci İşleri Yetkilimiz ile görüşüp kararınızı bildirmeniz yeterli olacaktır. Yetkilimiz online kesin kayıt linkine gittiğinizde kayıt yapabilmenizi sağlayan ayarları yaptıktan sonra sizi bilgilendirecek ve https://www.tinkturkiye.com/prereg_step_one linki üzerinden Tink Kayıt Sistemi ile yasal süreci de evinizden tamamlayarak 2022-2023 eğitim öğretim yılı için yerinizi garanti altına alabileceksiniz. Yerinizi garantilemek ve erken kayıt avantajından yararlanmak için kayıt sözleşmenizi yapmanız gerekmektedir.
  8. 8- Websitemizin sağ alt tarafındaki ‘Sizi Arayalım’ butonuna tıklayarak okul yetkililerimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz.
    • Tink’e kesin kayıt olmaya karar verdiyseniz Öğrenci İşleri Yetkilimiz ile görüşüp kararınızı bildirmeniz yeterli olacaktır. Yetkilimiz online kesin kayıt linkine gittiğinizde kayıt yapabilmenizi sağlayan ayarları yaptıktan sonra sizi bilgilendirecek ve https://www.tinkturkiye.com/prereg_step_one linki üzerinden Tink Kayıt Sistemi ile yasal süreci de evinizden tamamlayarak 2022-2023 eğitim öğretim yılı için yerinizi garanti altına alabileceksiniz. Yerinizi garantilemek ve erken kayıt avantajından yararlanmak için kayıt sözleşmenizi yapmanız gerekmektedir.

Kayıt Ücretleri

Çekmeköy Kampüsü 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı

2022-2023 Eğitim Öğretim yılı fiyatımız

SeviyeYıllık Ücret
Anaokulu70.500₺
İlkokul72.000₺
Ortaokul77.000₺
Lise83.300₺

Bursluluk şartlarımız hakkında detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

WhatsApp 05352014180