Neden Tink?

Klasik okul sistemleriyle geleceğin eğitimini tanımlayamayız.

21’inci yüzyılda, yeni neslin ihtiyaç duyacağı yetkinlikleri kazandırmak için, eğitim ve öğrenmenin tüm bileşenlerini yenilikçi ve teknolojik bakış açısıyla okul ortamına entegre etmek gerekiyor.

Bu gelişim ihtiyacı doğrultusunda alanında fark yaratarak oluşturduğumuz ve merkezinde insan bulunan Tink Eğitim Ekosistemi ile eğitim ve öğrenmenin sınırlarını kaldırıyoruz.

Ekosistemimizin tabanını oluşturan e-öğrenme platformu TinkSmart ile bireyselleştirilmiş eğitim veriyoruz. Hayat boyu öğrenmeyi kendilerine ilke edinmiş nitelikli öğretmenlerimiz aracılığıyla öğrencilerimize mentorluk yaparak gelişimlerine destek oluyoruz. Yeni nesil ödev anlayışımız sayesinde, sınıf içi öğrenimi uygulamalı ve eğlenceli hale getiriyoruz. Akran öğrenimi ile öğrencilerimizin öğreterek öğrenmesini sağlıyoruz. Proje tabanlı öğrenme yöntemiyle de gelecekte bizi bekleyen problemlere sınıflar arası ortak projelerle çözümler üreterek öğrenimi içselleştiriyoruz.

Öğrencilerimize, tüm bu kazanımlarına ek olarak kurumsal ortaklarımızla geliştirdiğimiz özel programlar ile de gerçek hayat deneyimi kazandırıyoruz.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) bilgilendirme Okuyun