2018 Yaz Staj Listesi

Gerçek Hayat Deneyimi programı kapsamımızda Zorlu’da staj deneyimine sahip olan öğrencilerimiz İnsan Kaynakları, Girişimcilik, Program Müdürlüğü ve Perakende departmanlarındaki çalışmalarını başarıyla sona erdirmişlerdir.

Program sonunda öğrencilerimize sertifika ve başarılarından dolayı fidan hediye eden kurumsal partnerimiz Zorlu’ya desteklerinden ötürü teşekkür ederiz.

Tink staj
Tink staj
Tink staj
Tink staj
Tink staj
Tink staj
Tink staj
Tink staj
Tink staj

"Okulunuz öğrencileri ile sürdürdüğümüz staj sürecinde bölüm yöneticilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler bizi çok mutlu etti.

Bizim için staj programındaki öğrencilerimize sağlayacağımız en büyük katkı, aldıkları eğitim dışında iş hayatını tanımaları için küçük bir pratik yapma imkânı sağlamaktır.

Bu amaçla stajyerler bu süreçte çalışanlardan ayrı tutulmayarak onlara görev ve sorumluluklar verilmiştir.

Mezun olduktan sonra başarı gösteren stajyerlerimize sağladığımız iş imkânı da bu programın belli ölçülerde ne kadar başarılı olduğunu bize göstermiştir.

Henüz yolun başında olan okulunuz öğrencilerine bu yolda katkıda bulunduğumuzu düşünüyor ve Zorlu Grubu olarak bizde bu süreçte karşılıklı fayda ve öğrenmenin sağlandığı memnuniyeti yaşıyoruz."

Zeynep TARHAN
Zorlu Holding
İnsan Kaynakları Müdürü

Tink
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) bilgilendirme Okuyun